Szafki gazowe

Projektowanie domu nie kończy się na ogólnym jego zarysie i bryle. Równie ważne jest wykończenie i dbałość o detale. Dobrze jest, gdy każdy element otoczenia współgra z resztą i wszystko tworzy harmonijną całość.

Dlatego też na etapie projektowania istotnym jest, aby zaplanować wszystkie elementy dbając o szczegóły. Decydując o wyborze ogrzewania do domu powinniśmy jednocześnie myśleć o zagospodarowaniu tych elementów architektury, które są z tym związane. Przykładowo szafy na licznik gazowy nie muszą wyglądać na coś odrębnego i mogą tworzyć całość z resztą budynku. Estetyczne i odpowiednio wkomponowane w resztę otoczenia będą wówczas praktycznie niewidoczne. Równie istotnym jest wybór materiałów, z których mają być zbudowane te detale. Ich zestawienie również powinno komponować się ze sobą.

Podsumowując należy podkreślić rolę współczesnego designu w projektowaniu detali architektonicznych. Odpowiednie ich umiejscowienie i wybór materiałów z jakich będą zrobione spowoduje, że konieczne elementy jak np. szafki na liczniki nie będą raziły, a wręcz będą niewidoczne.

http://www.jobimet.pl/oferta/obudowy-gazowe/obudowy-nierdzewne/

Jobimet – Obudowy gazowe, skrzynki elektryczne
Usługowa 15/1
Zaścianki
15-521
857402299